فروشگاه کاشی و سرامیک باهر, کاشی & سرامیک

فروش انواع کفشور در کرج

blank

 

فروش انواع کفشور در کرج

 

کفشور چیست؟

در قسمت هایی از ساختمان مانند سرویس بهداشتی، آشپزخانه و… که نیاز به تخلیه آب وجود دارد، دریچه روی سطح کف وجود دارد که آب را به فاضلاب منتقل میکند. به این دریچه که رابط کف ساختمان با فاضلاب است، کفشور میگویند.

کفشور ها در سایزها، شکل ها و جنس های متفاوتی وجود دارند. جنس کفشور ها ممکن است پلاستیکی، استیل و یا برنجی باشد. کفشورهای جنس استیل، هم دارای ظاهر زیبا و شیک تری هستند و هم از لحاظ کیفیت، بسیار مقاوم تر در برابر مواد شوینده و اسیدی میباشند.

کفشور ها میتوانند در اشکال و ابعاد متفاوتی مانند کفشور های خطی و مستطیلی، دایره ای، مریعی و یا مثلثی باشند که در ادامه کاربرد هر یک از آنها را بررسی میکنیم.

 

 

 

کفشوی استیل خطی 60 سانتی متری 8x60

در مکان هایی که حجم آب بسیار است مانند پارکینگ، استخر ها و یا حمام های بزرگ و لوکس، تخلیه آب مشکل میباشد و با کفشور های ابعاد کوچک و معمولی امکان پذیر نمیباشد. بنابراین استفاده از کفشور های خطی در این مکان ها مناسب است.

 

blank

 

کفشور های سرامیک خور هم بصورت کفشور های مربعی و هم خطی در بازار عرضه میشوند. داخل این کفشورها ها سنگ و یا سرامیکی که در کف استفاده شده است، کار میشود و با کف ست میشود.

 

blank

 

کفشور های سوپاپ دار دارای مزایای بیشتری نسبت به کفشور های عادی هستند. این کفشور ها که داخل آنها یک سوپاپ قرار دارد باعث میشود فقط هنگامی که وزن آب روی آنها قرار میگیرد باز شوند و آب را تخلیه کنند. در غیر این صورت همیشه سوپاپ آنها بسته است و از ورود حشرات و بوی نامطبوع فاضلاب جلوگیری میکند.

بیشتر بخوانید!!  نقش کاشی در دکوراسیون داخلی

 

blank

 

فروش انواع کفشور برند جاستایم ، وال هنگ و… برای اطلاعات بیشتر با شماره 09122246515 تماس بگیرید.