فروشگاه کاشی و سرامیک باهر, کاشی & سرامیک

جدیدترین مدل های کاشی و سرامیک 2020

کاشی و سرامیک 2020

 

جدیدترین مدل های کاشی و سرامیک 2020

 

 

محصولات کاشی و سرامیک به علت مزیت های زیادی که دارند در طی سالهای اخیر بین مردم بسیار محبوب شده اند. استفاده از کاشی و سرامیک بعنوان کفپوش و یا دیوارپوش بجای متریال های دیگر، بسیار رواج پیدا کرده است که علت های آن را در ادامه بررسی میکنیم.

یکی از مزایای استفاده از کاشی و سرامیک، آسان بودن تمیزکاری و نگهداری آن میباشد به این صورت که تنها با یک دستمال مرطوب کاملا پاکیزه میشود و خاصیت لکه پذیری ندارد. پس از طی سالها باز هم درخشندگی و زیبایی خود را حفظ میکند. مورد دیگر، مقاومت بسیار بالای سرامیک در برابر رطوبت، سرما، گرما، فشار، ضربه و… میباشد. همچنین با توجه به طرح های متنوعی که سرامیک ها دارند (طرح سنگ، طرح چوب، طرح سیمان، طرح کاغذ دیواری و…امکان انتخاب آن برای هر سلیقه ای مناسب و راحت است.

 

 

یکی از طرح های بسیار محبوب سال 2020، سرامیک هایی با طرح سنگ طبیعی و مرمر هستند. هر چند که طرح مرمر و سنگ سالهاست که بین مردم محبوب است ولی باگذشت زمان روز به روز به محبوبیت این سرامیک ها با سایز و ابعاد بزرگتر، افزوده میشود. این طرح در مدل های مختلف بصورت سرامیک های براق و یا مات با ابعاد متفاوت در بازار عرضه میشود. از این طرح میتوان در هر فضایی (کف سالن، دیوار سالن و سرویس و حمام، آشپزخانه و…) استفاده نمود،

بیشتر بخوانید!!  فروش همتراز کاشی و سرامیک در کرج

 

 

یکی دیگر از سرامیک هایی که در سال 2020 بسیار رواج پیدا کرده، اسلب های سرامیکی یا همان سرامیک های با ابعاد بزرگ میباشند. این سرامیک های به علت سایز بزرگی که دارند هنگام اجرا، به بندکشی کمتری نیاز دارند و همین موضوع باعث ایجاد ظاهر شیک و زیباتری میشود.

 

 

نمونه دیگری از سرامیک محبوب سال 2020، طرح چوب و پارکت است. سرامیک هایی با این طرح جایگزینی مناسب برای چوب ها هستند. از مزایای این طرح میتوان به مقاومت بیشتر در برابر فشار و رطوبت اشاره کرد. به خصوص سرامیک هایی از جمله سرامیک پرسلان دارای جذب آب صفر هستند که برای مکان های مرطوب مناسب میباشند.

 

 

نمایشگاه کاشی و سرامیک در کرج، با جدیدترین متدهای طراحی سه بعدی به صورت رایگان

مشاوره: 09122246515

نوشته های مشابه