اگر به دنبال خرید روشویی سرامیکی لوکس و خاص هستید، حتما روشویی‌های ساخته شده از سرامیک پرسلانی مناسب شما هستند. چرا که این روشویی‌ها با جدیدترین متدهای روز دنیا ساخته و طراحی می‌شوند؛ هم‌چنین جزء روشویی‌های زیبا و بادوام به حساب می‌آیند. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا بیشتر با این روشویی‌ها، آشنا شوید.

فروش روشویی لوکس سرامیکی در شمال تهران
فروش روشویی لوکس سرامیکی در شمال تهران

مزایای استفاده از روشویی سرامیکی

روشویی‌های سرامیکی یکی از متنوع‌ترین و باکیفیت‌ترین روشویی‌های موجود در بازار هستند. این روشویی‌ها در مدت زمان کمی، محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده‌اند که به برخی از این دلایل می‌پردازیم.

همان‌طور که در ابتدای مقاله به این موضوع اشاره شد، این روشویی لوکس ‌از سرامیک پرسلان ساخته می‌شود. روشویی‌های سرامیکی، سرامیک پرسلان هم به دلیل دارا بودن لعاب متراکم با کمترین خلل و با نفوذپذیری پایین، امکان رشد میکروب و باکتری را ندارد. پس در نتیجه نفوذ هر گونه آلودگی بر این روشویی به صفر می‌رسد.

 

فروش روشویی لوکس سرامیکی در تهران
فروش روشویی لوکس سرامیکی در تهران

 

مورد بعدی، نگهداری آسان آن‌هاست. روشویی‌های سرامیکی دارای نگهداری و شستوشوی بسیار راحتی می‌باشند. چرا که در برابر انواع شوینده‌ها مقاومت بالایی دارند.

حفظ ظاهر زیبای اولیه پس از مدت طولانی، از دیگر مزیت های این محصول است. می‌توان گفت روشویی‌های سرامیکی تواَم با لوکس بودن و زیبایی، یکی از اقتصادی‌ترین روشویی‌های بازار هستند و به راحتی با هر سبکی ست می‌شوند.

 

تولید روشویی لوکس سرامیکی در تهران
تولید روشویی لوکس سرامیکی در تهران

اگر شما هم علاقه‌مند هستید بیشتر با این روشویی آشنا شوید، حتما از مقاله “ساخت روشویی سرامیکی” دیدن کنید.

روشویی‌های مدرن، در هر سایز و طرحی، به همراه باکس یا بدون باکس قابل سفارش هستند و طی یک هفته کاری آماده تحویل می‌باشند.

بیشتر بخوانید!!  کاشی مات بهتر است یا براق؟

جهت سفارش و اطلاع از قیمت‌ها با شماره 09122246515 تماس بگیربد.

نمایشگاه کاشی و سرامیک در کرج، با جدیدترین متدهای طراحی سه بعدی در نمایشگاه به صورت رایگان

امتیاز به مطلب post